Oferta / Rolety materiałowe

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe – bogata oferta dla każdego

Są tą jedne z popularniejszych przysłon okiennych, które występują niemal w każdym domu. Ich praktyczność sprawia, że nadają się do każdej przestrzeni okiennej i drzwiowej. Od lat specjalizujemy się w produkcji rolet na wymiar, a nasza oferta obejmuje rolety materiałowe typu:

  • rolety dzień noc,
  • rolety wolno wiszące,
  • rolety w kasetach,
  • rolety dachowe.

Poznań jest miejscem siedziby naszej firmy i tutaj skupia się nasza praca. Dzięki temu, iż posiadamy „Mobilne Biuro Pomiarowe”, nasi wykwalifikowani pracownicy, po wcześniejszej telefonicznie rozmowie, zjawią się u państwa by zdjąć miarę, omówić wszystkie szczegóły oraz, w razie potrzeby doradzić. Posiadamy ponad tysiąc wzorów, kolorów i faktur tkanin do rolet materiałowych, spośród których mogą państwo wybierać. Pełne próbniki zawsze zabierają ze sobą pracownicy biura mobilnego, część oferty zaś, znajduje się na naszej stronie internetowej.

Zasłaniamy i zdobimy okna w mieście Poznań

Uniwersalność rolet materiałowych sprawia, iż nadają się one zarówno do przestrzeni biurowych jak i domowych. Choć w większości przypadków do biur wybierane są jeszcze wertikale i żaluzje aluminiowe, to zapewniamy, iż rolety materiałowe także sprawdzą się znakomicie. Rolety w kasetach natomiast, to idealne rozwiązanie do okien dachowych, które przez swoje nietypowe położenie sprawiają trudności w zasłonięciu. W takich oknach montujemy rolety na bocznych prowadnicach, dzięki czemu ani koniec rolety, ani jej brzegi nie opadają doskonale zasłaniając całe okno.

Rolety dzień noc cieszą się rosnącą popularnością w polskich domach. Ich ciekawa struktura łącząca naprzemienne pasy transparentne i zaciemniające, pozwalają na uzyskanie różnorodnego stopnia zaciemnienia lub nasłonecznienia danego pomieszczenia. Dodatkowo same w sobie zdobią okno zarówno od strony wewnętrznej jak i zewnętrznej.

Rolety nie tylko do wnętrz

Rolety materiałowe wolno-wiszące, które posiadamy w naszej ofercie montujemy w kilku wariantach. Jeśli martwią się państwo o utratę gwarancji na okna poprzez inwazyjny montaż rolet, zapewniamy, iż nasze rolety wolno-wiszące montujemy również bez inwazji w ramy okienne. Mogą one też zostać przykręcone do ściany lub sufitu. Niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest możliwość wyposażenia takiej rolety w silnik elektryczny i sterowanie nim za pomocą pilota bądź włącznika.

Na naszej stronie internetowej staramy się zamieszczać jak najwięcej zdjęć przedstawiających dotychczasowe nasze realizacje. Mogą państwo zauważyć, iż rolety materiałowe nadają się nie tylko do zasłaniania okien we wnętrzach domów czy biur. Roleta taka, mniejszych bądź większych rozmiarów, może również doskonale posłużyć jako swoista kurtyna na przydomowych tarasach lub ogrodowych altanach. Roleta wolno-wisząca może również doskonale posłużyć jako ekran do wyświetlania filmów w warunkach domowych.

Zachęcamy państwa do kontaktu z naszym biurem. Przypominamy, iż konsultacje i zdjęcie wymiarów jest u nas darmowe.

Rolety materiałowe – design, który cię zaskoczy

To chyba najpraktyczniejsza i najpopularniejsza forma zasłon okiennych. Są bardzo lekkie i łatwe w montażu. Oferujemy rolety materiałowe w kasetach i z prowadnicami lub bez. Dzięki temu, iż roleta chowana jest w kasecie zmniejsza się ryzyko występowania niekorzystnych zabrudzeń. Prowadnice mocowane wzdłuż ramy okiennej, to doskonałe rozwiązanie w przypadku okien dachowych, gdyż zabezpieczają one koniec rolety przed opadaniem. Prowadnice niwelują również szpary pomiędzy tkaniną a oknem, dodatkowo zmniejszając przedostawanie się światła dziennego do wnętrza. Jeśli zależy nam na tym by maksymalnie zaciemnić dane pomieszczenie, wówczas rolety w kasetach i z prowadnicami będą najlepszym rozwiązaniem.


Top