Oferta / Żaluzje

Żaluzje aluminiowe

Jeden z najczęściej wybieranych produktów z naszej oferty ze względu na funkcjonalności oraz niską cenę. Nasze żaluzje znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych jak i biurach. Umożliwiają dozowanie światła w pomieszczeniu za pomocą nachylenia płatków oraz pozwalają na zachowanie prywatności przy jednoczesnym dostępie światła zewnętrznego. Zamówienie realizowane pod wymiar pozwoli Państwu uzyskać pożądany efekt.W ofercie posiadamy ponad 70 kolorów żaluzji o szerokości 16 mm, 25 mm, 50 mm, pełne oraz perforowane.


Posiadamy również żaluzje aluminiowe drewnopodobne wykonane z wysokiej jakości materiału. Żaluzje montujemy bezpośrednio na okno lub na wnękę okienną, istnieje możliwości montażu żaluzji systemem bezinwazyjnym za pomocą specjalnych uchwytów.

Żaluzje drewniane

Wykonane z wysokiej jakości drewna nadają pomieszczeniu elegancki i ciepły wystrój. Bogata gama kolorystyczna zapewnia możliwość dopasowania żaluzji do koloru mebli, podłóg oraz innych elementów wnętrza. Konstrukcja nośna żaluzji wykonana jest z ozdobnej taśmy o zróżnicowanej gamie kolorów.


Nasza oferta obejmuje również możliwość wyboru drewna:

  • Old Wood – listwy wykonane na wzór starego drewna. Idealnie komponuje się z nowoczesnym jak i tradycyjnym wystrojem wnętrz.
  • Bamboo – listwy wykonane z drewna bambusowego. Płatki żaluzji są cieńsze, tym samym sprawiają wrażenie delikatniejszych.
  • Gloss Wood – drewniane listwy lakierowane. Idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz.
  • Modern Wood – drewniane listwy, idealnie podkreślające wystrój pomieszczeń.
W naszej ofercie występują dwa rozmiary listew 25 mm oraz 50 mm. Żaluzje montujemy do ściany, sufitu lub na skrzydło okienne za pomocą wkrętów lub za pomocą uchwytów bezinwazyjnych. Można doposażyć w prowadzenie boczne żyłkowe, stabilizujące żaluzje przy uchylonym oknie, co zapobiega ich odchylaniu. Sterowanie żaluzji za pomocą sznurka lub drewnianego patyka.

Galeria

Top