Oferta / Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Nasze rolety w całości wykonane są z wysokogatunkowego aluminium wraz z pancerzem wypełnionym pianką poliuretanową. Pozwalają zaoszczędzić straty ciepła nawet do 40%, zabezpieczają przed warunkami atmosferycznymi oraz hałasem. Po zamontowaniu rolety i zamknięciu pancerza powstaje między roleta a oknem płaszcz termiczny izolujący bezpośrednio nasze okno od mrozu lub słońca. Zimą pozwala na dłużej utrzymać w pomieszczeniu ciepło natomiast latem obniża temperaturę co z pewnością poprawi samopoczucie użytkownikom w upalne dni.


Posiadamy szeroką gamę kolorów co umożliwia dostosowanie rolet do elewacji lub wnętrza pomieszczeń.


Sterowanie rolet może odbywać się ręcznie lub elektrycznie.

  • Roleta ręczna - sterowana za pomocą paska bądź sznurka.
  • Roleta elektryczna - poprzez zamontowany silnik sterowana przyciskiem naściennym lub pilotem.

Roleta zewnętrzna cieszy się zastosowaniem jako zabudowa balkonowa, przez co stanowi izolacje dodatkową przed warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo wyposażając roletę w blokady ręczne lub automatyczne stanowi zabezpieczenie przed włamaniem do mieszkań oraz zabezpieczeniem Państwa mienia pozostawionego na balkonach (np. rowery ,narzędzia i inny sprzęt użytkowy). Roleta zewnętrza idealnie nadaje się jako zabudowa nietypowych powierzchni wewnętrznych oraz pomieszczeń w domach biurach oraz sklepach. Może stanowić estetyczną izolację wnęk nadając pomieszczeniu elegancki i przytulny wygląd, zasłaniając elementy jak piece, liczniki lub skrzynki.


Przezroczyste rolety foliowe – niezawodna ochrona przed niepogodą.

Znakomita osłona przed deszczem, śniegiem i wiatrem. Idealna do osłonięcia tarasu, balkonu, altany restauracji nad jeziorem czy też ogródków piwnych.
W pełni przeźroczysta, trwała i doskonale zabezpiecza przed warunkami atmosferycznymi nie zaciemniając pomieszczeń.


Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Telefon: +48 515 572 251

Foto
Foto
Foto
Top