Oferta / Wertikale Materiałowe

Wertikale Materiałowe

Wertikale

Wertikale (żaluzje pionowe) to jeden z podstawowych systemów występujący w pomieszczeniach biurowych firm oraz instytucji, jednak coraz częściej znajduje zastosowanie w pomieszczeniach mieszkalnych.


Wertikale można zastosować jako zasłona zapewniająca zaciemnienie pomieszczeń w słoneczne dni oraz jako tymczasowa zabudowa (parawan) rozdzielający pomieszczenia.


Wertikale stanowią idealne rozwiązanie dla nietypowych okien o skośnym kształcie. Dzięki szerokiej gamie materiałów oraz kolorów jakie posiadamy w naszej ofercie, znajdą Państwo odpowiednie tkaniny idealnie komponujące się z wystrojem wnętrz. Poprzez możliwość łączenia kolorów lameli możemy stworzyć w pomieszczeniach oryginalny wystrój.


System regulacji kąta ustawienia pionowych lameli pozwala na dozowanie odpowiedniej ilości oraz kierunku wpadającego do pomieszczenia światła. Szerokość lameli jakie posiadamy w ofercie mają wymiar 13 cm oraz 9 cm

Obracanie lameli odbywa się za pomocą łańcuszka koralikowego natomiast przesuwanie wertikala za pomocą sznurka z obciążnikiem. Istnieje możliwości wyposażenia żaluzji pionowych w napęd elektryczny, dzięki któremu sterowanie odbywa się za pomocą pilota lub włącznika naściennego.


Montaż:

Żaluzje pionowe można zamontować do sufitu lub do ściany, w zależności od wielkości pomieszczeń oraz okien. Idealnie nadają się na okna oraz ściany skośne, szczególne zastosowanie na np. poddaszach.

Rodzaje Tkanin
Top