Oferta / Plisy Poznań

Plisa materiałowa

Plisa materiałowa to nowy rodzaj żaluzji.


plisy poznań aluminiowe

Istnieje możliwość zamontowania dwóch plis na jednej szybie okiennej. Daje to większy wybór przyciemniania pomieszczeń oraz wystroju wnętrza. Żaluzje plisowaną montujemy na okna przykręcając uchwyty do listwy przyszybowej jednocześnie nie tracąc gwarancji na okna. Zamontowane w plisie linki elastyczne stabilizują materiał i nie pozwalają na uginanie się tkaniny.

Sterowanie za pomocą mechanizmów precyzyjnych oraz intuicyjnych:

  • Ręcznie - za pomocą sznurka, teleskopu elastycznego lub uchwytu – w zależności od rodzaju okna.
  • Elektryczne - możliwość zamontowania silnika elektrycznego, wówczas sterowanie odbywa się pilotem lub włącznikiem naściennym.

Posiadamy różne rodzaje plis, m.in. plisę plafonową, która idealne nadaje się do zasłonięcia dużych powierzchni światła w sufitach (świetliki dachowe, wyłazy dachowe, ogrody zimowe).


Mieszczą się doskonale w przestrzeni przyszybowej dlatego nie ograniczają otwierania okien oraz drzwi balkonowych. Materiał można łatwo zdemontować i wyprać ręcznie używając delikatnych środków piorących.

Montaż wykonany za pomocą kołków przykręconych do sufitu lub samo gwintujących śrubek przymocowanych do konstrukcji aluminiowej lub drewnianej. Plisa sterowana teleskopem elastycznym - istnieje możliwość zamontowania silnika elektrycznego. Zamontowane linki stalowe stabilizują materiał i nie pozwalają na uginanie się tkaniny. Plisy plafonowe izolują pomieszczenie przed zimnem oraz przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczenia, stanowi płaszcz termiczny miedzy wykuszem a pomieszczeniem.


Galeria

Rodzaje Tkanin
Top