Oferta / Rolety materiałowe - Rolety okienne Poznań

Rolety wewnętrzne

Roletki w kasetkachIdealnie nadają się do wszystkich typów okien plastikowych, drewnianych oraz aluminiowych. Posiadamy w ofercie rolety przyklejane do ramy okiennej i przykręcane do listwy okiennej lub przykręcane do ścian lub sufitu kasety albuminowe oraz PCV. Mamy dostępną pełna kolorystykę kasetek i mechanizmów do obecnie stosowanych okien biały, brąz, ciemny brąz, złoty dąb, ciemny dąb, jasny dąb, orzech, srebrny, mahoń, wiśnia. Kaseta ochronią Państwa materiały przed zabrudzeniami oraz kurzem, prowadnice przyklejone do ramy okiennej stabilizują tkaninę przy podnoszeniu i zasłanianiu materiału.

Katalogi z materiałami to ponad tysiąc kolorów i wzorów, które zapewnią Państwu możliwość wyboru i zakupu tkaniny odpowiedniej do Państwa wnętrza. Wielką zaletą rolet jest możliwość wymiany samej tkaniny przy zachowaniu dotychczasowego mechanizmu co pozwala na tańsze i wygodne zmiany w Państwa domach.


Część katalogu jest zaprezentowana na naszej stronie internetowej.


Rolety materiałowe idealnie nadają się do wszystkich typów okien plastikowych, drewnianych oraz aluminiowych.


Posiadamy w ofercie rolety:

  • Przyklejane do ramy okiennej.
  • Przykręcane do listwy okiennej.
  • Przykręcane do ścian lub sufitu.

Rodzaje Tkanin

Rolety dachowe


Roleta dachowa

Dzięki zastosowaniu specjalnej sprężyny materiał pod wpływem własnego ciężaru nie ugina się, naciąga materiał tak ażeby promienie słoneczne nie przenikały po bokach tkanin. Roleta wyposażona w prowadnice oraz kasetkę izoluje pomieszczenie w 100% przed promieniami słonecznymi co pozwala na obniżenie temperatury o kilka stopni, także zimą tkanina izoluje i osłania pomieszczenie przed zimnem. Kaseta i prowadnice wykonane są z aluminium, dostępne w kolorze srebrnym oraz jasna sosna. Roletę montujemy bezpośrednio na oknie dachowym za pomocą wkrętów dzięki czemu roleta jest stabilna i w 100% niezawodna. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej mają państwo możliwość wybrania i dopasowania tkaniny do pomieszczenia. Występuje także system rolet wolno – wiszących do okien dachowych.


Rodzaje Tkanin

Rolety wolno - wiszące


Rolety wolno-wiszące

Rolety wolno-wiszące przeznaczone do montażu na ramie okiennej w sposób bezinwazyjny dzięki czemu nie tracą Państwo gwarancji na okna. Istnieje również możliwość przykręcenia rolety do ściany lub sufitu. Idealnie nadają się do wystroju i osłonięcia wnętrza. Rolety wyposażone są w mechanizm samohamujący co pozwala na ustawienie tkaniny w każdej wysokości okna. Roleta wolno-wisząca pozwala przysłonić także duże powierzchnie okienne dzięki zastosowaniu metalowych uchwytów i wzmocnionej rury nawojowej nawet do szerokości 4 m.Roletę wolno-wiszącą można doposażyć w silnik elektryczny sterowany pilotem bezprzewodowym lub włącznikiem naściennym. Ponad 1000 wzorów i kolorów zapewni Państwu komfort wyboru i dopasowania tkaniny do pomieszczenia.Rodzaje Tkanin

Rolety dzień - noc


Rolety dzień-noc to nowoczesne osłony okienne z ciekawym rozwiązaniem zaciemnienia pomieszczenia. Tkanina rolety wykonana jest w nowatorski sposób z naprzemiennych pasów materiałów oddzielonych przestrzenią przepuszczającą światło. Podczas zwijania rolety, pasy te efektownie nachodzą na siebie dzięki czemu pozwalają precyzyjnie zaciemnić pomieszczenie.


Roletę można także całkowicie zwinąć wpuszczając światło do pomieszczenia.


Top